İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


Tebes Ambalaj; plastik ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Sahip olduğumuz girişimci ruh ve dinamik takımımızla ürün yelpazemizi genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliği kazanmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Tebes Ambalaj’ın gücü yetenekli iş gücü, geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir.

Bize güvenebilirsiniz çünkü; Dürüstlük öncelikli değerimizdir. Çalışanlarımız arasında ve tüm iş ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.Ürettiğimiz ambalaj ve plastiklerin gıda ambalajı olduğunun ve son tüketicinin sağlığını etkileyecek faktörlerden sorumlu olduğumuzun farkındayız.Malzeme ve üretim teknikleri konularındaki çözüm önerilerimizi,yıllardır süregelen tecrübemize dayanarak yaparız

Tebes Ambalaj olarak, biz başarının tesadüf olmadığına, bir işteki başarının çok çalışmakla olduğu gibi, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması oluşturma, kaliteli üretim ve zamanında teslimatla da gerçekleştiğine inanıyoruz.

Sektörel yenilikleri yakından takip eden, samimi ve dinamik çalışanlarımız sayesinde kaliteli üretim politikamızı uygulamakta ve yılların getirdiği deneyimle sunduğumuz çözüm önerilerimiz sayesinde müşterilerimiz tarafından güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaya devam ediyoruz.