+(0312) 397 56 78 Macun Mahallesi 249. Sokak No:4/45-46 Yenimahalle/ANKARA
 

Hakkımızda

Tebes Ambalaj; plastik ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Sahip olduğumuz girişimci ruh ve dinamik takımımızla ürün yelpazemizi genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliği kazanmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Tebes Ambalaj'ın gücü yetenekli iş gücü, geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir.

Bize güvenebilirsiniz çünkü; Dürüstlük öncelikli değerimizdir. Çalışanlarımız arasında ve tüm iş ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.Ürettiğimiz ambalaj ve plastiklerin gıda ambalajı olduğunun ve son tüketicinin sağlığını etkileyecek faktörlerden sorumlu olduğumuzun farkındayız.Malzeme ve üretim teknikleri konularındaki çözüm önerilerimizi,yıllardır süregelen tecrübemize dayanarak yaparız

Tebes Ambalaj olarak, biz başarının tesadüf olmadığına, bir işteki başarının çok çalışmakla olduğu gibi, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması oluşturma, kaliteli üretim ve zamanında teslimatla da gerçekleştiğine inanıyoruz.

Sektörel yenilikleri yakından takip eden, samimi ve dinamik çalışanlarımız sayesinde kaliteli üretim politikamızı uygulamakta ve yılların getirdiği deneyimle sunduğumuz çözüm önerilerimiz sayesinde müşterilerimiz tarafından güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaya devam ediyoruz.


Misyonumuz

Tebes Ambalaj'ın misyonu tüm dünyada, ambalaj sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen marka bir firma olmaktır. Bu nedenle Tebes Ambalaj, Kalite Kontrol ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Ayrıca, Tebes Ambalaj çevre bilincine sahip bir firmadır; insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen hammaddeler kullanarak geri dönüşümlü poşetler üretmektedir.

Tebes Ambalaj bununla beraber kendini bilinçli, detaylarda dikkatli ve talep edilen ürünün yüksek kalitede zamanında gönderebilen çalışanlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olmasıyla farklılaştırmaktadır.


Vizyonumuz

Firmamız ambalaj sektöründe yarattığı istihdam ve katma değer ile Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra, Tecrübesi, altyapısı ve hizmet kalitesi ile, Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edecektir

Toplam kalite yönetimi felsefesi ile ambalaj ve plastik sanayinde öncü konuma ulaşabilmek, gelişen teknoloji ve hızlı iletişimle küçülen dünyamızda bilinçlenen tüketicinin tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazemizi artırarak yeni pazarlarda yer almaktır.